Nabídky
Fotogalerie
OSVĚDČENÁ DOVOLENÁ U MOŘE -
Bibione Pineda, Benátsko!
Bibione Pineda, Benátsko!
  • Registrace
PDF
Tisk
Email

V Bibione Pinedě najdou návštěvníci množství restaurací, barů a kaváren. Nacházejí se v těsné blízkosti ubytovacích kapacit na hlavní ulici s mnoha obchody i podél celé pláže. Všechny pronajímané byty mají kuchyňky s plynovým sporákem, lednicí a nádobím pro ubytovaný počet osob. Zákazníci tak mají možnost sami si zvolit svůj způsob stravování, jež CK Turion hromadně nezajišťuje.


Restaurace jsou proslulé výbornou pizzou, plody moře nebo mnoha druhy tradičních těstovin. V obchodech lze nakoupit voňavé sýry, kvalitní ovoce, čerstvou zeleninu i základní nápoje. Za ceny podobné českým se prodávají italská vína i české pivo. Před cestou do Itálie zdůrazňujeme našim klientům, aby sebe ani autobusy nepřetěžovali zbytečným převážením nápojů.


CK Turion doporučuje například návštěvu restaurace Blue Bar přímo na pláži, kde kromě jednoduchých jídel vaří i výbornou kávu. Na večeři v restauraci Acapulco Vás překvapí jídelní lístek v češtině. Při živé hudbě můžete ochutnat výbornou zmrzlinu nebo míchané nápoje.


 

S5 Box

Itálie, Bibione Pineda - nejblíže k moři !

Skupinám nad 15 osob nabízíme výrazné slevy a sjednání program " na míru " zde...

Mimořádné nabídky a aktuální slevy najdete zde...

adobe flash player
template
joomla