Nabídky
Fotogalerie
OSVĚDČENÁ DOVOLENÁ U MOŘE -
Bibione Pineda, Benátsko!
Bibione Pineda, Benátsko!
  • Registrace
PDF
Tisk
Email

CK Turion zajišťuje, nabízí a prodává především zájezdy, ubytování a dopravu do Bibione Pinedy. Zákazníci se s nabídkou obvykle seznamují osobně nebo telefonicky v liberecké kanceláři a prostřednictvím nabídkových prospektů či webových stránek.

Zájezdy se objednávají osobně nebo telefonicky v CK Turion. V případě využití internetu k poptávce nebo rezervaci zájezdu je nutné uvádět zpětné telefonní číslo. Pracovník kanceláře má tak možnost oslovit zákazníka a v  osobním kontaktu přizpůsobit nabídku jeho požadavkům a informovat o dalších potřebných krocích vedoucích k případnému uzavření smlouvy.

Prodej zájezdu, tzn. uzavření smlouvy, probíhá osobně v CK Turion nebo prostřednictvím poštovního styku. Smluvní vztah mezi CK Turion a zákazníkem vzniká oboustranným potvrzením smlouvy a zaplacením zálohy za zájezd ve stanoveném termínu.

Není-li sjednáno jinak, platí se záloha hotově ve výši 50% při uzavření smlouvy osobně v CK Turion nebo poštovní poukázkou či bankovním převodem při prodeji zájezdu přes poštu. Doplatek se obvykle hradí do 1 měsíce před nástupem na zájezd.

 

S5 Box

Itálie, Bibione Pineda - nejblíže k moři !

Skupinám nad 15 osob nabízíme výrazné slevy a sjednání program " na míru " zde...

Mimořádné nabídky a aktuální slevy najdete zde...

adobe flash player
template
joomla