Nabídky
Fotogalerie
OSVĚDČENÁ DOVOLENÁ U MOŘE -
Bibione Pineda, Benátsko!
Bibione Pineda, Benátsko!
  • Registrace
PDF
Tisk
Email

Rychlá a jednoduchá doprava po dálnicích Rakouskem a Itálii umožňuje českým turistům pohodlnou návštěvu Bibione Pinedy.

Zákazníci s vlastní dopravou si mohou zakoupit pouze ubytování s možností využití dalších služeb CK Turion v Bibione Pinedě. Informace o doporučené trase i aktuálních poplatcích za tunely a dálnicev Rakousku a Itálii poskytuje CK Turion měsíc před odjezdem.

Pravidelná autobusová doprava CK Turion z Liberce do Bibione Pinedy je zajišťována každý týden od konce dubna do konce září. Autobusy obvykle vyjíždějí v pátek večer z Liberce a do Bibione Pinedy přijíždějí ráno v sobotu kolem osmé hodiny, kdy na příjezd navazuje ubytování.

 

 

 

Odjezdy z Bibione Pinedy jsou plánovány v sobotu večer, do Liberce se přijíždí v neděli ráno. Nebrání-li tomu vyjímečné technické důvody, jedou autobusy vždy nejkratší a nejrychlejší trasou z Liberce přes Prahu do Bibione Pinedy.Individuální klienti CK Turion mohou nastupovat po celé základní trase po předchozí dohodě.

 

 

 

 

Obvykle se dále jede pouze na trase Liberec - Jablonec n.N. - Mladá Boleslav - Praha - Tábor - Č. Budějovice, přes Dolní Dvořiště , Linz, Salzburg, Villach, Udine a Latisanu do Bibione Pinedy. Individuálním klientům se do přihlášek potvrzuje rezervace místenek v autobuse již při složení zálohy na zájezd. Pravidelná kyvadlová doprava je zajišťována u externích mezinárodních dopravců autobusy s kvalifikovanými dvoučlennými posádkami bez průvodce CK Turion.

 

Zájezdy s dopravou pro skupiny lze objednat z celé ČR.

 

S5 Box

Itálie, Bibione Pineda - nejblíže k moři !

Skupinám nad 15 osob nabízíme výrazné slevy a sjednání program " na míru " zde...

Mimořádné nabídky a aktuální slevy najdete zde...

adobe flash player
template
joomla